Opiekun: Ks. Hubert Komoniewski

W czwartki po Mszy œw. – spotkanie Grupy Młodszej
W piątki o godz. 20.00 – spotkanie Grupy Starszej
W każdy ostatni piątek miesiąca Msza św. za młodzież z całej Parafii,
godzinę po nabożeństwie wieczornym.

GRUPA APOSTOLSKA MŁODSZAGRUPA APOSTOLSKA STARSZA
Armatys Barbara
Bara Andżelika
Bibro Mateusz
Grzybowska Dominika
Hebda Paulina
Janiec Paulina
Kawula Karolina
Klich Bogusław
Klich Justyna
Klocek Aneta
Kocik Agnieszka
Kusiak Miłosz
Leśniewska Kinga
Moskal Mateusz
Pabian Mateusz
Pabian Sabina
Ptak Magdalena
Starzyk Paweł
Strzesak Katarzyna
Styś Małgorzata
Szkodzińska Katarzyna
Więcław Jarosław
Witek Maria
Dragan Kinga
Golińska Joanna
Grzybowska Klaudia
Imiołek Anna
Jachym Maria
Jarosińska Anna
Kawula Piotr
Kocik Bartłomiej
Kocik Jakub
Pazdoł Dominika
Piecuch Katarzyna
Ptak Piotr
Put Magdalena
Rybski Adrian
Strzesak Andrzej
Strzesak Katarzyna
Strzesak Klaudia
Strzesak Maciej
Strzesak Magdalena
Strzesak Piotr
Tokarz Justyna
Tokarz Paulina
Witek Wojciech
Wrona Agnieszka
Zelek Paweł
Zięba Maciej
Zięcina Karol
Żurek Helena

INFORMACJE DLA CZŁONKÓW GRUP APOSTOLSKICH:

W czwartek, 19 stycznia 2012r. w domu parafialnym o godz. 17.40 kolejne spotkanie Grupy Apostolskiej. Temat spotkania: Koniec świata 2012 ?
Zapraszamy !

W piątek, 18 listopada w domu parafialnym o godz. 20.00 spotkanie Grupy Apostolskiej.
Temat: Czy Halloween to tylko niewinna zabawa ?
Zapraszamy !

Dnia 27 pażdziernika 2011 (czwartek) zapraszamy młodzież na godz. 18.45 na spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy”.
Zapoznamy się z zasadami medytacji chrześciajńskiej na przykładzie metody karmelitańskiej.
Jej 5 zasadniczych etapów to:
1. Ożywienia wrażliwości duchowej
2. Czytanie tekstu lub analiza wydarzenia
3. Medytacja nad tekstem lub sytuacją (jestem jej uczestnikiem)
4. Miłosna uwaga skierowana na Boga
5. Zakończenie

14 października zapraszamy młodzież na spotkanie o godz. 20.00.
Temat spotkania: Sekty – współczesna forma niewolnictwa.

29 września o godzinie 18.30 spotkanie dla młodzieży: „Ruch Światło – Życie; wakacyjna oaza. O co w tym chodzi ?” opowiedzą i multimedialnie zaprezentują uczestniczki tegorocznej oazy w Binczarowej. Zapraszamy !

Zapraszamy Młodzież z Parafii Zbylitowska Góra, 23.09.2011 roku na godz. 20.00 na film pod tytułem: „Teraz i zawsze.” Jest to film o powołaniu, miłości i wierze. Powołaniu, przychodzącym nagle, do tych którzy się go nie spodziewają. Miłości, która będąc początkowo uczuciem do kobiety, staje się w niezwykły sposób czymś zdecydowanie więcej. Wierze, potrafiącej w swym głębokim wymiarze zmienić całe ludzkie życie. Wraz z Marcinem – klerykiem, a wcześniej studentem AWF, poznajemy hermetyczny świat Seminarium Duchownego. Świat ciszy, modlitwy i pracy. Miejsce, w którym bliskość kobiety jest odległym wspomnieniem lub abstrakcją. Marcin, zanim trafił do Seminarium, chciał być ratownikiem górskim. Zdobywanie kolejnych skalnych ścian okazało się jednak łatwiejsze niż zdobycie uczucia Marty, koleżanki ze studiów. Wszystko zmieniło się, kiedy prośba złożona podczas przypadkowej obecności Marcina na spotkaniu modlitewnym Wspólnoty Charyzmatycznej, została wysłuchana. Metamorfozę przeszedł również Marcin, który zaczął zadawać sobie nieistniejące dotąd pytania. Kolejne dni pobytu w starym cysterskim opactwie, zdają się budzić w nim coraz większe wątpliwości. Czy droga na jaka się zdecydował, na pewno jest właściwa ? Wszystko utrudnia fakt, że porzucony świat zewnętrzny, nie pozwala łatwo o sobie zapomnieć. Zobacz fragment filmu na You Tube

W piątek, tj 16.09.2011 o godz. 20 zapraszamy młodzież naszej parafii na Adorację relikwii Krzyża Świętego, która będzie naszym przygotowaniem do przeżycia Uroczystości Parafialnego Odpustu.