KONCERT KOLĘD – 8 styczeń 2023 r.

Schola Bogu Dźwięki i przyjaciele serdecznie zapraszają na koncert kolęd.

Wystąpią:

Katarzyna Orkisz (skrzypce, wokal)

Kamila Cygan (gitara)

Katarzyna Zazula (skrzypce, wokal)

Justyna Kusior (flet)

Bartek Kruk (klawisze)

Patryk Gacek (trąbka)

Mikołaj Cygan (ksylofon)

Andrzej Schabowski (perkusja)

Józef Strzesak (akordeon, wokal)

Maciej Strzesak (gitara basowa)

Schola Bogu Dźwięki : Hania Bańbor, Martyna i Weronika Bęben, Kasia Bober, Amelka Dusza, Aleksandra Głowacz, Emilia Grzybowska, Jadzia Jachym, Basia i Zuzia Kosiba, Lena Koterba, Ania Kural, Laura Klich, Julia Pabian, Zosia Plichta, Blanka i Amelka Polak, Karolina Pyrek, Marianna Różowska, Gosia Sacha, Edyta i Zuzia Słomska, Matylda Ścieńska, Emilia Węglińska, Weronika Więcław, Gabrysia Witek, Julia Zięcina.

oraz Emilia Wrona i Sebastian Miłkowski

Przygotowanie i koordynacja: Maria Strzesak

Mecenas koncertu: Gość Niedzielny Patronat medialny: Synaj.TV